0%

Juliia Szatunowa

Ukraina //


SHARE

Biography


Juliia Szatunowa jest niezależną artystką, piosenkarką z regionu Doniecka (Ukraina), z miasta Makiejewka. Juliia urodziła się 10 lipca 2001 r.

Juliia uczyła się w szkole nr 57 w swoim rodzinnym mieście Makiejewka. W szkole lubiła rysować i śpiewać. Ale dusza Julii szła w kierunku muzyki. Od 2013 roku, wraz z Sergey’em Ischenko i Francescą Totti, Julia rozpoczyna swoją muzyczną działalność.

Aktywność twórcza

Julia dobrze zna koncepcję sławy. Ma własną stronę społecznościową na VK.com (https://vk.com/shatunovajulia). Grupa jej fanów na portalu liczy ponad 1400 osób. Jest to duża liczba jak dla tak młodej wokalistki. Produkcje dla Julii tworzy jej aranżer Siergiej Ischenko. 31 marca 2012 Sergey założył konto na YouTube, gdzie aktywnie zaczął promować ich wspólną pracę. Do tej pory Julia już wydała, UWAGA !!!, osiem pełnych albumów z 14 utworami. Ta drobna wokalistka opublikowała już oficjalnie 112 piosenek, jest to liczba której nawet niektórzy znani twórcy nie są w stanie osiągnąć. Styl, który Julia stara się zachować, jest podobny do stylu lat 90., kiedy Yury Shatunov był u szczytu popularności. Co ciekawe, sama Julia nie zaprzecza, że idzie w jego ślady, a nawet dedykowała piosenkę grupie „Affectionate May”. Oprócz wykonywania utworów na nowe albumy, Julia jest gotowa do grania w klipach. Rok po opublikowaniu piosenki, 20 października 2014 r., Pierwsze wideo do piosenki „Autumn Flowers” zostało wydane na kanale Sergey’s na YouTube

Dyskografia

Jak już wspomniano, Julia jest wybitną wokalistką, która może wydać kilka albumów bez szkody dla jakości materiału.

2013 – „Magiczny lot”
2014 – „Nasz sekret”
2014 – „Taniec gwiazd”
2014 – „Fantasy”
2015 – „Letnie dni”
2015 – „Pierwszy śnieg”

Play Cover Track Title
Track Authors